Кошик

Fanatec - професійний комплект обладнання для Simracing

Fanatec - професійний комплект обладнання для Simracing
18.12.2020
Останнім часом все більшу популярність у світі набувають цифрові перегони. Навіть у цьому році в Україні вже проводилися офіційні змагання під егідою ФАУ. Представляємо професійний комплект обладнання від Fanatec для автосимуляторів.

База для керма Fanatec CSL Elite Wheel BaseРульова база с сервомотором, який видає до 6Nm крутильного моменту на рульову вісь.
Максимальний кут повороту керма 1080°.
Швидкісне обертання керма з індикаторами обертів.
Сумісна з PC и Xbox One.

Кермо Fanatec ClubSport Steering Wheel Formula V2 Багатоцільове спортивне ігрове кермо (карбон+алюміній). 
11 кнопок, 12-позиційні багатопозиційні перемикачі, датчики великого пальця, тумблери. До 67 функцій гри можуть бути безпосередньо налаштовані.
Вдосконалені багатобарвні світлодіодні панелі і OLED-дисплей. RevLED з дев'ятьма кольоровими світлодіодами можуть відображати оберти двигуна і оптимальну точку перемикання, а дві світлодіодні індикатори прапора (FlagLED) з трьома кольоровими світлодіодами можуть вказувати на прослизання шини, попередження про прапорці, обмежувач пита і багато іншого.

Педалі Fanatec CSL Elite + гальмівний блок Loadcell Kit

Міцна суцільнометалева конструкція.
Нова електроніка оснащена датчиками потенціометра з металевими зубчатими колесами на важелях педалі газу і зчеплення з 12-бітною роздільною здатністю та на тензодатчику зі надточною 16-бітною роздільною здатністю.
Регулювання нахилу кожної педалі.
Регульована жорсткість гальма дозволяє регулювати опір і хід педалі гальма без використання будь-яких інструментів. Просто замініть і розмістіть різні пружини, щоб створити велику різноманітність комбінацій опору.
Сумісність: Microsoft Xbox One X, PC, Sony PlayStation 4.

Додати коментар

Ви повинні увійти, щоб додати коментар. Реєстрація безкоштовна!